Reklam
Temiz Magazin
22 Mayıs 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yıldız oyuncular keşfedilme hikayelerini Hakan Gence’ye anlattı

Gündem
14 Mart 2019
Yıldız oyuncular keşfedilme hikayelerini Hakan Gence’ye anlattı

Son dönemin televizyon ve şov dünyasındaki en beğenilen, gözde oyuncuları, milyonların sevgilisi olana kadar geçen serüven dolu yolculuklarını Hakan Gence’ye anlattı. "Nasıl Star Oldular" adını taşıyan, Hürriyet Kitap etiketiyle yayımlanan kitap, 16 genç yıldızın samimi röportajlarına yer veriyor.

Hakan Gence

Hürriyet’in deneyimli röportajcısı Hakan Gence, ekranların 16 genç yıldızı ile "şöhret hikayelerini" konuştu. Gence; bugün milyonların sevgilisi olan, televizyon dünyasının en aranılan isimlerinden; Afra Saraçoğlu, Alp Navruz, Ayça Ayşin Turan, Boran Kuzum, Can Yaman, Cansu Tosun, Demet Özdemir, Dilan Çiçek Deniz, Ecem Uzun, Eda Ece, Hazar Ergüçlü, Hilal Altınbilek, Kubilay Aka, Miray Daner, Nilay Deniz ve Pelin Öztekin’in yıldız olma hikayelerini en samimi sorularla okuyuculara aktarıyor.

Çok değil, birkaç yıl öncesine kadar sıradan hayatlar yaşayan; kameralardan, set ışıklarından ve hayran bakışlarından uzak işlerde çalışan ve yaşadıkları küçük şehirlerde ‘büyük hayaller’ kuran yıldızlar, Hakan Gence’nin sorularıyla iç dünyalarını açıyor ve bugün yaşadıkları ışıltılı dünyanın kodlarını aktarıyor.

Bu isimlerin keşfedilme hikayelerinin yanı sıra kitapta, şöhretin yıldızların hayatlarında neleri değiştirdiği, yıldız olmanın eğlenceli ve bilinmeyen yönleri de samimi, akıcı bir dille okuyucuyla paylaşılıyor.

Hakan Gence’nin röportajları, fotoğraf sanatçıları Emre Yunusoğlu ile Muhsin Akgün’ün fotoğrafları eşliğinde okuyucuyla buluşuyor.

 

 

Etiketler: 
Hakan Gence
Afra Saraçoğlu
Alp Navruz
Ayça Ayşin Turan
Boran Kuzum
Can Yaman
Cansu Tosun
Demet Özdemir
Dilan Çiçek Deniz
Ecem Uzun
Eda Ece
Hazar Ergüçlü
Hilal Altınbilek
Kubilay Aka
Miray Daner
Nilay Deniz
Pelin Öztekin
Nasıl Star Oldular
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter