Reklam
Temiz Magazin
22 Nisan 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Temiz Magazin - Ergül Keskin

Sıla-Ziynet Sali... GOOGLE'DA ARAMA REKORU!

Gündem
09 Kasım 2018
Sıla-Ziynet Sali... GOOGLE'DA ARAMA REKORU!

Ahmet Kural'ın şarkıcı Ziynet Sali'nin Sıla'ya mesaj atmasından dolayı şiddet uyguladığı ortaya çıkmasının ardından Sıla ile Sali kaç yıldır görüşüyor, kaç yıldır birlikteler? Sıla ile Sali’nin birlikte olduğu görüntüler Google'da arama rekoru kırıyor...

Şarkıcı Sıla, ayrılıp tekrar barıştığı Ahmet Kural’dan darp gördüğünü iddia ederek savcılığa şikayette bulundu. Ahmet Kural darp iddialarıyla ilgili olarak şüpheli açıklamalarda bulunmuş ve bir kadından bahsetmişti. Ahmet Kural'ın şarkıcı Ziynet Sali'nin Sıla'ya mesaj atmasından dolayı şiddet uyguladığı ortaya çıktı. Peki ya Sıla ve Ziynet Sali arasında nasıl bir ilişki var? Sıla ile Ziynet Sali kaç yıldır görüşüyor, kaç yıldır birlikteler? Sıla ile Ziynet Sali’nin birlikte olduğu görüntüler haberimizde.

Oyuncu Ahmet Kural'ın geçen günlerde bir süredir birlikte olduğu sevgilisi şarkıcı Sıla Gençoğlu'nu dövdüğü iddia edildi. Kavganın nedeni olarak da Sıla'nın Ziynet Sali'yle samimi olmasından kaynaklandığı söylendi. Ahmet Kural Sıla'yla Ziynet Sali'nin görüşmesini istemedi mi? Kanal D'deki 2. Sayfa programının iddiasına göre; Ahmet Kural, Sıla'nın Ziynet Sali'yle görüşmesini istemedi, o gece de Ziynet Sali, Sıla'ya mesaj atınca tartışma şiddete döndü.

Sıla ile Ziynet Sali kaç yıldır görüşüyor, kaç yıldır birlikteler?

Sıla ile Ziynet Sali arasındaki dostluk uzun yıllara dayanıyor. Bir dönem birlikte albüm çıkardılar, bir dönem birbirleri ile küstüler ve sık sık aynı karede poz verdiler..

Etiketler: 
Sıla
Ziynet Sali
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter