Reklam
Temiz Magazin
19 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Sibel Can, baharı sahnede karşılayacak!

Gündem
09 Nisan 2019
Sibel Can, baharı sahnede karşılayacak!

Geçtiğimiz yaz müzikseverlerle buluşturduğu "Yeni Aşkım" albümüyle satış rekorları kıran ve sezon boyunca sahnede dinleyicileriyle buluşan Sibel Can, baharın ilk günlerini de sahnede karşılayacak. Cumartesi gecesi TİM Maslak Show Center sahnesindeki yerini alacak olan güzel sanatçı, her zaman olduğu gibi dansları, kostümleri ve muhteşem sesiyle konuklara müzik ziyafeti yaşatacak.

Gecede Nihan Peker imzalı iki elbise ile sahneye çıkacak olan Sibel Can, Baki Kemancı yönetimindeki orkestrasıyla Türk Sanat Müziği’nden türkülere, Karadeniz ezgilerinden en sevilen hit şarkılarına dek geniş repertuvarıyla müzikseverlerin kulaklarının pasını silecek. 

"Baharın gelişiyle birlikte, doğanın uyanışını izlemek ve mis gibi doğanın kokusunu içine çekmek gibisi yok. Çok heyecanlıyım. Bu yıl da geçtiğimiz yıl gibi dinleyicilerimle buluşma yerim, konserlerim olacak" diyerek, müzik şöleninin devam edeceğinin müjdesini veren Sibel Can’ı bu yıl çok yoğun günler bekliyor olacak.

Her şarkıda farklı bir duygunun içine girdiğini söyleyen Can, dinleyicileriyle aynı anda coşup hüzünlenmek, dans edip birlikte şarkı söylemenin hayat enerjisi olduğunu vurguladı.

 

 

Etiketler: 
Sibel Can
Bahar
konser
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter