Reklam
Temiz Magazin
19 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Selin Ciğerci'den itiraflar: "25 yaşına kadar çapkındım! Ameliyatımı bedenimi ruhuma uydurmak için yaptırdım! Babam öğrendiğinde evden kovdu! Kardeşimin düğününe Okan olarak değil Selin olarak gittim!"

Gündem
30 Ocak 2019
Selin Ciğerci'den itiraflar: "25 yaşına kadar çapkındım! Ameliyatımı bedenimi ruhuma uydurmak için yaptırdım! Babam öğrendiğinde evden kovdu! Kardeşimin düğününe Okan olarak değil Selin olarak gittim!"

Selin Ciğerci basın danışmanlığı ve menajerlik yapan Selim Akar'ın “Selim Akar Sorarsa”  adlı  youtube programına  sansürsüz   hayat hikayesiyle bugüne kadar kendisine sorulmamış sorularla konuk oldu.

YOUTUBE VİDEOSUNU İZLEMEDEN ÖNCE İŞTE MERAK ETTİĞİNİZ SELİN CİĞERCİ RÖPORTAJINDAN BAŞLIKLAR

Hayatımda iki  tane estetik ameliyatım  oldu. Bir  geçiş ameliyatım ve  gögüs  ameliyatım var.  Yanaklarımda dolgu var. Onun dışında esteteğim yok.

Fenomenler 500 bin TL kazanıyor dedikodusu kocaman bir  yalan, öyle düşünüldüğü gibi hayatımız  yok, çoğumuz kirada oturuyoruz.

25  Yaşına kadar  çok çapkındım şimdi  sadece  Gökhan’a  aşığım. En büyük aşkım Gökhan Çıra oldu.

Ben ameliyatı  arafta  kalmamak için yaptım. Ruhumu bedenime  uydurmak istedim.

Ben istediğim kimliği elime  aldıktan sonra Selin Ciğerci  olduktan sonra hayatımda 4 kişi oldu.

10  sene içinde sadece  4 kişiyle  aşk yaşadım.  

Gökhan beni aldattığı an biter, arkama  bakmadan giderim.

Bu değişime karar  verdiğimde  ailem  asla  kabul etmedi. Babamla konuşmaya  kalktığımda   evden kovuldum.  Aslında  mutlu olabileceğim  hayata  doğru  giderken beni alkışlamalarını  beklemedim ama  Selin Ciğerci olabilmek için aileme rest çekmiş oldum. Babamın  tüm  mal  varlığını, büyük bir serveti ve olanakları  reddederek, kredi  kartlarımı, arabamın anahtarını bırakarak evden parasız çıktım. İstediğim bedene  ve  hayata   giderken  belki  param  yoktu, belki  hiç yapmayacağım bir şeyi   yaptım, aileme  rest  çektim. Ailem  bu konuda yanımda olsun istedim ama olamadılar.

O dönemde Çağla adında  bir  trans  arkadaşımın evine  yerleştim  o da  geçiş  ameliyatı olacaktı, birbirimize  destek olduk.

Yaşadıklarımı yazsam film olur  ama  tekrar  o günleri  hatırlamak istemem.

4  sene  ailemi göremediğim   için  çok acı çektim. Ailemin evinden ayrıldıktan sonra hayata sıfır  noktasında başlayan biri olarak para kazanmak için  taksi şöförlüğü ve tezgahtarlık yaptım.

O dönemde hayatıma  giren iyikilerden biri olduğunu düşündüğüm biri sayesinde  bu ameliyatı yaptırabildim.

Ameliyathane  kapısını  ilk  gördüğümde; "şimdi  buraya  giriyorum bambaşka   biri  olarak  buradan çıkacağım" dedim.

Bu ameliyatı istediğim bedende mutlu  yaşamak için yaptırdım.

Babamla,  kardeşimin  düğünü için gelinimiz Sinem sayesinde  barıştım. Sinem  babama  "o  artık bir  hanımefendi oldu"  diyerek resmimi gösteriyor. Babam  asla kabul etmiyor. Sinem  babamı ikna  ediyor. Babamla  ilk karşılaştığımda "istediğin bu muydu? bizi  bunun için mi terk ettin" dedi. Bende   "mutsuzdum" dedim ve  özür diledim. Daha  fazla  dayanamadık  birbirimize sarılıp ağlamaya  başladık.  

Kardeşimin düğününe  Okan olarak değil   Selin Cigerci olarak  katıldım.

Babam bana "bir  eksiğin var mı" sorusunu sorunca tamamen barıştığımızı  anladım.

Ben Gökhan ile  tanıştığımda  1500  takipçim vardı.

Gökhan Selin Ciğerci’nin parasını yiyor diyorlar; ben aptal bir  kadın değilim  ayrıca aşık olduğum erkek için de  her şeyi yapabilirim kimseyi ilgilendirmez.

Gökhan ile sosyal medya üzerinden konuşuyorduk ama ilk bana yüz  vermedi. 

Bir  yerde  tesadüfen karşılaştıktan sonra  beni canlı gördükten sonra  6  ay  peşimden koştu.

Gökhan benimle  birlikte  bir  hayat  kurabilmek için  ailesiyle  sorun yaşadı. Çünkü birlikteliğimizi ailesi  magazinlerden öğrendi. Ama şu an  Gökhan’ın ailesi  beni çok seviyor bende onları kendi ailemden ayırt etmiyorum.

Gökhan benim için çok büyük fedakarlıklar yaptı.

Gökhan’ın futbol  aşkı  benden  önemliydi. Futbol kariyeri  benimle olduğu için bitti.  Gökhan  halı sahada arkadaşlarıyla  her maç hazırlığında kramponunu temizlerken onun  heyecanını  gördüğümde ona bunu yaşattığım için kahroluyorum.

Gökhan’a   bir evlat veremeyeceğim için çok üzülüyorum.

Eğer Gökhan yurtdışında suni döllenmeyle  bir çocuk isterse  ben buna hayır demem.

Sadece çocuk büyüyünce her şeyden çok onun psikolojisini çok düşünüyorum.  

Onu üzerlerse sebep olduğum bu durumdan dolayı kahrolurum.

Etiketler: 
Selim Akar
selin ciğerci
Gökhan Çıra
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter