Reklam
Temiz Magazin
22 Mayıs 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Şehrazat'ın albümünde Tarkan yok!

Gündem
11 Mart 2019
Şehrazat'ın albümünde Tarkan yok!

Nilüfer’e verdiği "Tik Tak" şarkısıyla yine müzik listelerini sallayan ünlü söz yazarı ve besteci Şehrazat, Plak Ve Ben dergisine sanatçı dostlarının yer aldığı bir tribute albüm hazırlığında olduğunun müjdesini verdi.

Şehrazat’ın dillere pelesenk olmuş parçalarını pop dünyasının ünlü isimlerine emanet ettiği albümde ise yok yok. Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Nazan Öncel, Nilüfer, Gülşen, Yıldız Tilbe, Mustafa Sandal, Edis ve Hayko Cepkin’in olacağı albümde bir Tarkan’ın yer almaması merak konusu oldu.

Sanatçı dostlarını telefonla arayıp "Albümüme misafir olur musun?" diyerek çağırdığını belirten Şehrazat, “Orası da bir ev, oraya misafir olmak isteyenlerin başımın üstünde yeri var. Birçok arkadaşımla görüştüm, sağ olsunlar hepsi çok nazik davrandılar. Hemen hemen herkes albümde var. Maalesef Tarkan yok. Aradım, kararına saygı gösteririm” dedi.

 AJDA’NIN KIYMETİ HARBİYESİ BAŞKADIR        

2010 yılında “Nefes aldığım süre içinde Ajda Pekkan ile çalışmam" diyen Şehrazat’ın yıllar içinde kalbi yumuşayınca iki usta sanatçının yolları yine kesişti. Ajda Pekkan’ın bu yaz çıkaracağı albümüne "Bi Tık" adlı şarkısını veren Şehrazat, ayrıca Süperstar’ı tribute albüme de davet etti. Şehrazat, barışmanın detaylarını da anlattı.

 “10 sene geçti o kızgınlığımızın üstünden. O zaman bile nezaketimi kullandım. “'Bir daha albümlerinde yer almayacağım' dedim. O konudan, bu konudan kırıldım. Ajda kıymetlimdir. 53 yıldır hayatımda. Onun değeri, kıymeti harbiyesi başkadır. Bu yola Ajda ile ‘Yaz Yaz’ şarkısı ile çıktım. Anne-evlat arasında bile bu tarz olaylar oluyor. İki kardeş arasında hayli hayli olur. Sevgim, saygım sonsuzdur. İkimizin ömrü yettiğince birlikte olmaya devam edeceğiz.”

 

 

Etiketler: 
Şehrazat
Tarkan
Ajda Pekkan
Sezen Aksu
Nazan Öncel
Nilüfer
Gülşen
Yıldız Tilbe
Mustafa Sandal
Edis
Hayko Cepkin
Tribute Albüm
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter