Reklam
Temiz Magazin
19 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

İşte Berkay Şahin'in aylık geliri!

Gündem
31 Ocak 2019
İşte Berkay Şahin'in aylık geliri!

Arda'nın 12.5 yıl hapis istemiyle yargılandığı davanın ilk duruşması dün yapıldı. İki tarafın arasına güvenlik görevlileri oturdu. Arda'nın gizlilik talebi reddedildi.

Arda, aylık gelirini 300 bin Euro olarak açıklarken Berkay'ın ''ayda 1000 lira gelirim var'' demesi şaşkınlık yarattı.

Bunun üzerine sosyal medyada 'Berkay için yardım kampanyası topluyoruz' esprileri yapıldı!. 

Arda Turan ile duruşmasında "ayda 1000 lira gelirim var" diyerek gündem olan Berkay Şahin'in avukatı Ayşegül Mermer, telefonla bağlandığı Kanal D'deki '2. Sayfa' programında ''Berkay'ın sadece telif haklarından gelen aylık 200 bin TL'den fazla geliri var'' açıklamasında bulundu.

'SADECE TELİF HAKLARINDAN GELEN AYLIK 200 BİN TL'DEN FAZLA GELİRİ VAR'

''Maalesef bu konuyla gündeme gelmek istemezdik. Müvekkilim tamamen yanlış anlaşıldı. Mahkemeyi kandırmak, sayın hâkime saygısızlık etmek gibi bir düşüncesi olamaz.

Sadece telif haklarından gelen aylık 200 bin TL gelirini söylememe nedeni asgari ücretle geçinen topluluğu düşündüğümüz zaman ayıp olmasın diye... Asla kötü bir niyet yoktur. Bu bir ceza davası, hukuk davası değildir. Asla bu davayı etkileyecek bir husus değildir.

Zaten soruşturma aşamasında ifadesi alındığında geliri soruldu ve beyan etti. Bu tamamen usul gereği sorulmuş bir sorudur.

Berkay Şahin’in böyle söylemesinin nedeni, asgari ücret diye bir şey var. Orada onu söylediğinde ayıp olur, böbürlenmek gibi düşündüğü için o rakamı söyledi.

Burada kandırmaca düşünülemez. Böyle bir şey olsa zaten hâkim bilirdi ve 'Emin misin?' diye sorardı. Orada olsaydınız siz de anlardınız.

Biz arzu ederiz ki bu konuşulmasın.''

Etiketler: 
Berkay Şahin
Arda Turan
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter