Reklam
Temiz Magazin
19 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Hack değil feyk! Aynur Aydın'ın paylaşımı...

Gündem
09 Nisan 2019
Hack değil feyk! Aynur Aydın'ın paylaşımı...

Geçtiğimiz hafta Aynur Aydın'ın Instagram hesabı hack'lenmiş ve meslektaşı Edis ile yazışmaları ortaya çıkmıştı.

Aydın'ın "Instagram hesabım hack'lendi" açıklaması ve meslektaşı Edis ile yazışmalarının ortaya saçılmasının kurgu olduğunu söyleyen 2. kişi Sabah Gazetesi'nden Ömer Karahan oldu. 

Süper Fm'de Seyhan Erdağ'la Kulaktan Kulağa programını yapan gazeteci Seyhan Erdağ da bu hacklenme işine inanmadığını söylemişti. 

Konuyu Günaydın yazarı Ömer Karahan şöyle  kaleme aldı...

"Şimdi gerçekten yazmaktan imtina ettiğim ancak diğerleri tarafından benzerinin yapılmaması adına yazacağım bir single PR örneğini sizlere aktaracağım.

Hatta o kadar ileri gideceğim ki, popçumuzu kendi hislerimle konuşturarak durumu örnekleyeceğim. Hazırsanız başlıyorum. Single parçamız 'Düşüne Düşüne' ve popçumuz Aynur Aydın...

'Düşüne Düşüne' adlı yeni singlem çıkıyor, peki ne yapmalıyım? Biraz düşüneyim!

3-4 gün öncesinden bir gündem yakalarsak güzel olur ama müthiş PR çalışması nasıl olmalı? Aa buldum; jet-ski ile Bebek'ten açılayım, köpekbalıkları etrafımı çevirsin.

Ama bu olmaz, bunu yaptılar. O zaman başka bir şey bulmam gerek. Bu sefer buldum, gerçekten parçamın adının hakkını verdim 'Düşüne Düşüne' buldum. Evet ne yapıyorum, müstehcen sayılacak birkaç kare fotoğrafı Instagram adresimde paylaşıyorum. Altını da 'çişle mişle' yorumları ile süsleyip hack'leniyorum."

 

 

Etiketler: 
Aynur Aydın
Edis Görgülü
Hack
İnstagram
Seyhan Erdağ
Süper Fm
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter