Reklam
Temiz Magazin
22 Mayıs 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Fatih Ürek'e haciz işlemi başlatan Hayri Yazıcı'dan Temiz Magazin'e açıklama: "Fatih Ürek devletten yaşadığı gerçek adresi saklıyor!" İşte "haciz" haberinde 3. bölüm!

Gündem
08 Mart 2019
Fatih Ürek'e haciz işlemi başlatan Hayri Yazıcı'dan Temiz Magazin'e açıklama: "Fatih Ürek devletten yaşadığı gerçek adresi saklıyor!" İşte "haciz" haberinde 3. bölüm!

Fatih Ürek'in Bodrum'da aldığı villanın ödemelerinde sorun çıkınca banka hesaplarına ve aracına işadamı Hayri Yazıcı tarafından haciz haberinin ardından Fatih Ürek açıklama yaparak "icra işleminden ve borçtan haciz günü haberi" olduğunu söylemişti... 

HABERİMİZİ OKUMAK İÇİN:

https://www.temizmagazin.com/gundem/fatih-urekten-haciz-aciklamasi-geldi...

 

HACİZ İŞLEMİ BAŞLATAN HAYRİ YAZICI'DAN TEMİZ MAGAZİN'E ÖZEL AÇIKLAMA GELDİ!

"DEVLETE ADRESİM DİYE BEYAN ETTİĞİ ADRESİNE BANKA VE NOTER KANALIYLA İHTARNAME GÖNDERİLDİ! FATİH ÜREK YAŞADIĞI GERÇEK ADRESİ SAKLIYOR"

İŞTE O AÇIKLAMA:

İşadamı Hayri Yazıcı adına, Yazıcı Turizm Tesisleri A.Ş. Hukuk Müşaviri Avukat Emrullah Gözcü, yaptığı açıklamada, kurumsal bir firma olduklarını ve  Fatih Ürek'e imzaladığı senetten dolayı icra takibi başlatmadan önce senette yazılı olan adrese banka ve noter kanalıyla ihtarname gönderdiklerini; borcun ödenmemesi üzerine Fatih Ürek hakkında icra takibinin başlatıldığını söyledi. Fatih Ürek'in yaptığı açıklamaların maksatlı olduğuna dikkat çekilen açıklamada, bu açıklamalar nedeniyle de suç duyurusu yapılacağı söylendi. 

Açıklama aşağıdaki gibidir:

Müvekkil Yazıcı Turizm Tesisleri A.Ş kurumsal bir firma olup Sn Fatih ÜREK in  imzaladığı senetten dolayı icra takibi başlatmadan  önce senette yazılı olan kendisinin de devlete adresim diye beyan ettiği resmî mernis adresine banka ve noter kanalıyla ihtarname göndermiştir.Borcun ödenmemesi üzerine Fatih ÜREK hakkında icra takibi başlatılmış ve işlemler yapılmıştır.Sn Fatih ÜREK  devletten  yaşadığı gerçek adresi sakladığı için icra dairesi tarafından kendisine ulaşılamamış bu yüzden mahkeme kararı alınarak işlemler yapılmıştır.Yapılan Sn Fatih ÜREK tarafından yapılan maksatlı açıklamaların aksine şirketimizin sahibi Sn Hayri YAZICI’nın ülkemiz turizmini geliştirmek adına daha önemli işleri bulunmakta olup bu hoş olmayan durumu internet sitelerindeki haberlerden duymuştur.Bu maksatlı gerçek dışı açıklamalar için gerekli suç duyuruları tarafımızca yapılacaktır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Yazıcı turizm tesisleri A.Ş hukuk müşaviri Av Emrullah GÖZCÜ

 

Etiketler: 
Fatih Ürek
Hayri Yazıcı
Bodrum
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter